DSU Midtjylland

Distriktssekretær: Nicolai Krølbøll Markussen
Tlf.: 60 51 07 35
E-mail: Nicolai.Markussen@DSU.net

Du finder distriktets Facebook-side her.

Lokalafdelinger

DSU Aarhus

Afdelingsformand: Anna Sommer
Tlf.: 20 36 44 91
E-mail: sommer@dsuaarhus.dk

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Viborg

Afdelingsformand: Line Brings Larsen
Tlf.: 21 12 34 35
E-mail: LineBringsLarsen@hotmail.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Herning

Afdelingsformand: Nikolaj Kølbæk
Tlf.: 27 58 29 49
E-mail: Nikolaj.Koelbaek@Outlook.dk

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Silkeborg

Afdelingsformand: Emma Louise Bentzen
Tlf.: 20 71 77 31
E-mail: emmahbentzen@hotmail.dk

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Horsens

Afdelingsformand: Liv Andersen
Tlf.: 40 27 97 07
E-mail: Liv.Andersen8366@Gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Skive

Afdelingsformand: Aleksander Christian Pedersen Nielsen
Tlf.: 20 96 89 49
E-mail: skivedsu@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Holstebro-Struer-Lemvig

Afdelingsformand: Anne Pilgaard
Tlf.: 41 83 38 82
E-mail: pilgaard.anne@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Favrskov

Afdelingsformand: Kasper Enevoldsen
Tlf.: 22 24 68 62
E-mail: Kasper_Enevoldsen22@hotmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Randers

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Skanderborg

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Norddjurs

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Syddjurs

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Ringkøbing-Skjern

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Odder-Samsø

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

Frit Forum Aarhus

Formand: Anne Siri Snell
Tlf.: 51 89 22 32
E-mail: Aarhus@FritForum.dk

Du finder afdelingens Facebook her.