DSU Midtjylland

Distriktssekretær: Ida Krestine Bille Andersen
Tlf.: 61 60 26 69
E-mail: ida.bille.andersen@gmail.com

Du finder distriktets Facebook-side her.

Lokalafdelinger

DSU Aarhus

Afdelingsformand: Kristian Sommer Harrits
Tlf.: 61 50 44 91
E-mail: KristianHarrits@Gmail.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Viborg

Afdelingsformand: Daniel Azizi
Tlf.: 40 17 49 11
E-mail: Azizi2306@Outlook.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Herning

Afdelingsformand: Naja Lynge Nemeth
Tlf.: 50 36 27 27
E-mail: nemeth.naja@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Horsens

Afdelingsformand: Liv Andersen
Tlf.: 40 27 97 07
E-mail: Liv.Andersen8366@Gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Skive

Afdelingsformand: Asbjørn Høj Olesen
Tlf.: 30 82 97 51
E-mail: SkiveDSU@Gmail.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Holstebro-Struer-Lemvig

Afdelingsformand: Anne Pilgaard
Tlf.: 41 83 38 82
E-mail: pilgaard.anne@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Favrskov

Afdelingsformand: Karoline-Amalie Albertsen
Tlf.: 30 26 62 83
E-mail: Karolinemalbertsen@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Randers

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Skanderborg

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Silkeborg

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Norddjurs

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Syddjurs

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Ringkøbing-Skjern

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

DSU Odder-Samsø

Afdelingen er pt. inaktiv. Du kan rette henvendelse til distriktssekretæren.

Du finder afdelingens Facebook her.

Frit Forum Aarhus

Formand: Kirstine Haurum
Tlf.: 29 89 80 32
E-mail: Aarhus@FritForum.dk

Du finder afdelingens Facebook her.