DSU Københavns Omegn

Distriktsformand:
Carl Emil Lind Christensen
Tlf.: 42 91 05 38
E-mail: c.e.lind16@gmail.com

Du finder distriktets Facebook-side her.

Lokalafdelinger

DSU Lyngby-Gentofte 

Afdelingsformand:
Ida Dietz Elmstrøm
Tlf.: 41 44 19 32
E-mail: Ida.elmstrom@hotmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her. 

DSU AG – Albertslund-Glostrup

Afdelingsformand:
Jesper Øgaard Rasmussen
Tlf.: 30 74 96 28
E-mail: Jesper@hammeken.dk

Du finder afdelingens Facebook-side her. 

DSU Ballerup

Afdelingsformand:
Sofie de Bretteville Olsen
Tlf.: 28 18 11 66
E-mail: sofie.db.olsen@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her. 

DSU Høje-Taastrup 

Afdelingsformand:
Sofie Møller
Tlf.: 29 91 96 93
E-mail: sofie0905@hotmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her. 

DSU Gladsaxe 

Afdelingsformand:
Lasse Forsmann
Tlf.: 28 70 02 70
E-mail: lasse085@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her. 

DSU Hvidovre-Brøndby 

Afdelingsformand:
Sofie Johanne Lykkegaard
Tlf.: 53 64 48 58
E-mail: sofiejlykkegaard@gmail.com

Du finder afdelingens Facebook-side her. 

DSU Ishøj-Vallensbæk

Afdelingsformand: 
Caroline Victoria Christensen
Tlf.: 41 13 59 91
E-mail: caroline0809@live.dk

Du finder afdelingens Facebook-side her.

DSU Herlev

Afdelingsformand:
Louise Bech
Tlf.: 24 89 85 11
E-mail: lsbech@gmail.com

DSU Rødovre 

Afdelingen har i øjeblikket ingen formand, så kontakt distriktsformanden.